Prekinis normalusis betonas

Prekinis normalusis betonas – tai ne tik paruoštas betonas, tai medžiaga, kurios panaudojimą riboja tik jūsų vaizduotė. Jūs turite viziją, o mes įgyvendiname svajones per savo produktus ir juos kuriančių žmonių aistrą.

UAB „Kruszbet Lithuania“ betono gamybos gamykla įsikūrusi nuo 2019 metų Puskelnių km., Marijampolės savivaldybėje. Mes gaminame įvairių rūšių sertifikuotą betoną , nuolat jį tobulindama ir nuo pat pradžių modernizuodama gamybos procesus. Pagrinde naudojame medžiagas iš PPMD KRUSZBET S.A. Suvalkuose, nes ši įmonė yra UAB „Kruszbet Lithuania“ pagrindinė biznio partnerė. Taip pat rinkoje parduodamas įvairių gamintojų uolienas. Gaminame gatavus mišinius, architektūrinius, kelių, tiltų, statybinių, grindų dangų, lengvuosius, "šiltus", besiplečiančius betonus ir daug daugiau. Mes projektuojame betoną pagal specifinius poreikius ir klientų poreikius. Kaip minėta aukščiau, vienintelė riba yra jūsų vaizduotė.

Kviečiame bendradarbiauti, teikdami technologinę, laboratorinę ir projektavimo pagalbą bei kompleksines paslaugas nuo projektavimo iki atlikimo ir paleidimo.

Betono gamyba :

UAB „KRUSZBET Lithuania“

Betono mazgo vadovas
Pawel Wojteczek
Bendrauti: anglų, rusų, lenkų kalbomis
+37060297897; +48513665821;
email: p.wojteczek@kruszbet.com.pl

UAB „KRUSZBET Lithuania“

Betono mazgo dispečerė-apskaitininkė
Ingrida Čėplienė
Bendrauti: letuvių kalba
+37064607101; +37061271102
email: kruszbet.litwa@gmail.com